ASTON MARTIN CYGNET 1.3 - Brzdové hadičky od 4/2011 do 10/2013, 1329 ccm, 72 kW, 98 hp, 1NR-FE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s prstencovou přípojkou |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
| délka 1 [mm] | 640 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| délka 1 [mm] | 635 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 265 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 227 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 2 x M10x1 mm |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 227 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Vnitřní závit [mm] | 2x M10x1 mm |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | BANJO 10.0 MM |
Dostupnost