VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI - Brzdové hadičky od 1/2003 do 5/2010, 2461 ccm, 128 kW, 174 hp, BAC, BPE, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 430 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 515 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 738 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 425 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 735 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 735 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 542 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 426 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 735 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 445 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 765 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 765 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 34 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 350 mm |
| Délka [mm] | 525 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2006 |
| Konstrukční rok do | 11/2006 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20508 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 427 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro OE číslo | 1H0 611 715 |
| Materiál | Pružinová ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Délka [mm] | 404 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 308 mm |
| Délka [mm] | 685 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Délka [mm] | 412 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dutým šroubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost