MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Brzdové hadičky od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 207140 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Délka 2 [mm] | 256 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dutého šroubu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10,2 mm |
| Délka [mm] | 512 mm |
| délka 1 [mm] | 258 mm |
| Délka 2 [mm] | 254 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10,2 mm |
| Délka [mm] | 512 mm |
| délka 1 [mm] | 258 mm |
| Délka 2 [mm] | 254 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| délka 1 [mm] | 280 mm |
| Rozměr závitu 1 | O 10 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 645 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 645 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 258 mm |
| Délka 2 [mm] | 254 mm |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10×1 DF mm |
| párová čísla výrobku | 4110709 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 258 mm |
| Délka 2 [mm] | 254 mm |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10×1 DF mm |
| párová čísla výrobku | 4110708 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 262/258 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 650 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 310 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 645 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 645 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost