PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V - Brzdové hadičky od 3/2004 do 7/2011, 2946 ccm, 155 kW, 211 hp, XFV (ES9A), XFX (ES9J4S), limuzína
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Rozměr závitu 1 | 10 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 205 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 605 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 495 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 176 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 205 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | OUT M10x1.0 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | BANJO 10.0 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 213 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 495 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 545 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 207 mm |
| Velikost závitu | M10x1SF |
| Délka 2 [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | na sedle brzdy |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10X1MM mm |
| Vnější závit [mm] | M10X1MM mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 595 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1MM mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1SF mm |
| Délka 2 [mm] | 569 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Rozměr závitu 1 | F 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost