FIAT MAREA (185_) 1.6 SX - Brzdové hadičky od 9/2000 do 8/2002, 1581 ccm, 72 kW, 98 hp, 182 B5.098, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 435 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10X1MM mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1SF mm |
| Délka 2 [mm] | 412 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Rozměr závitu 1 | F 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 435 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 225 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int SF |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 411 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Ext |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ALTERNATIVE |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Celková délka [mm] | 435 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 244 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ALTERNATIVE |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 435 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 435 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,088 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 223 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 435 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 432 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 435 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ALTERNATIVE |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| Číslo technické informace | AH6081 |
Dostupnost