MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS) - Brzdové hadičky od 7/2007 do 6/2015, 1498 ccm, 76 kW, 103 hp, ZY-VE, ZY66, ZY84, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 391 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH6973 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 391 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH6972 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 266 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 INT DF |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Spojovací technika | Banjo |
| Délka [mm] | 390 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10 x 1 mm |
| párová čísla výrobku | 4110876 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Spojovací technika | Banjo |
| Délka [mm] | 390 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10 x 1 mm |
| párová čísla výrobku | 4110875 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 268 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10 x 1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10 x 1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 377 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 377 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 286 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 405 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 287 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | BANJO 10.0 MM |
| párová čísla výrobku | SL 6269 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 287 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost