CITROËN ZX (N2) 1.9 - Brzdové hadičky od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6749 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 06748 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 202 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 195 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 2 x M10x1 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 06748 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 06748 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 06748 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 155 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
| Rozměr klíče 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1994 |
| Konstrukční rok do | 04/1994 |
| pro organizační číslo od | 6363 |
| pro organizační číslo do | 6362 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 199 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1994 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 6362 |
| montovaná strana | vnější |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 155 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1995 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 6748 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 460 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10X1MM mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1SF mm |
| Délka 2 [mm] | 435 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Velikost závitu | M10x1SF |
| Délka 2 [mm] | 197 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 420 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 06748 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
| Vnitřní závit [mm] | M 10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M 10x1 mm |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Vnitřní závit [mm] | M 10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M 10x1 mm |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 06748 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 202 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Rozměr klíče | 17/17 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 10x1 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost