VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI - Hlavní válec od 10/2003 do 5/2005, 1896 ccm, 74 kW, 101 hp, AVQ, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Průměr v mm | 15,9 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Velikost závitu | 13 |
| Velikost závitu | plug-in connect.sys. |
| Materiál | Plast |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina (jen DOT 4) |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,9 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | FTE |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| pro číslo výrobce | KG15065.4.18 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina (jen DOT 4) |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Průměr pístu [mm] | 16 mm |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina (jen DOT 4) |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1T-3-030001 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Veličina | GZ16X35 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| pro číslo výrobce | KG15065.4.18 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina (jen DOT 4) |
Dostupnost