MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466) - Hlavní válec od 3/2001 do 4/2004, 3199 ccm, 260 kW, 354 hp, M 112.960, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 1 |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | ATE |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Velikost závitu | 1x M12x1.0 |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | FAG |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | FAG |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Fag |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,0 mm |
| Materiál | šedá litina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,0 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,05 mm |
| Materiál | šedá litina |
Dostupnost
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
|---|---|
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 1 |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | ATE |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 35 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost