BMW 5 Touring (E61) 535 d - Hlavní válec od 9/2004 do 12/2010, 2993 ccm, 200 kW, 272 hp, M57 D30 (306D4), kombi
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 19,05 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1xM12x1 |
| Materiál | hliník |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 50 mm |
Dostupnost