BMW 5 Touring (E61) 520 d - Hlavní válec od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2008 |
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 1 |
| Materiál | Plast |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2007 |
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
| Kód motoru | N47D20A |
| převodovka typ | GS6-37DZ |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KG190077.4.16 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2007 |
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
| Kód motoru | N47D20A |
| převodovka typ | GS6-37DZ |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 x 1 |
| Materiál | hliník |
| pro číslo výrobku | 2231 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2008 |
| Průměr v mm | 19,05 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19,05 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 x 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2008 |
| Velikost závitu | 12,1 X 9,1 |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2008 |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2008 |
| Průměr v mm | 19,05 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 19,05 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1xM12x1 |
| Materiál | hliník |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2008 |
| Velikost závitu | 12,1 X 9,1 |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost