PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V - Hlavní válec od 2/2006 do 10/2013, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MA |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MA |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| převodovka typ | MA |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MA |
| pro organizační číslo od | 11557 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Velikost závitu | 13 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,143 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s hadicí |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 11557 |
| převodovka typ | MA |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Brzdový systém | Luk |
| Průměr v mm | 15,87 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 11556 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MA |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MA |
| pro organizační číslo od | 11557 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 11557 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 11557 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 11556 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Velikost závitu | 12 x 9 |
| Velikost závitu | plug-in connect.sys. |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG15040.4.4 |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP4 |
|---|---|
| převodovka typ | MA5 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG150179.7.1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
| převodovka typ | MA |
| pro organizační číslo od | 11557 |
| pro organizační číslo do | 11556 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Vrtání válce [mm] | 15,87 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Velikost závitu | 13 |
| Velikost závitu | Plug in |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s hadicí |
| pro číslo výrobce | KG150054.7.1 |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 11557 |
| převodovka typ | MA |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Brzdový systém | Luk |
| Průměr v mm | 15,87 mm |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Vrtání válce [mm] | 15,87 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | LUK |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 11556 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| převodovka typ | MA |
| pro organizační číslo od | 11557 |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG150054.7.1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2007 |
| Kód motoru | TU5JP4 |
| převodovka typ | MA5 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG150056.7.1 |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP4 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG150179.7.1 |
Dostupnost