HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Hlavní válec od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
|---|
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,9 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | NISSIN |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 45 mm |
Dostupnost