HYUNDAI H-1 / STAREX autobus (A1) 2.5 CRDi - Hlavní válec od 6/2006 do 12/2007, 2497 ccm, 81 kW, 110 hp, D4CB, autobus
| Průměr v mm | 22,2 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,74 kg |
| Velikost závitu | 1x M10x1.0 |
| Materiál | Litina |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,576 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96167964 |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Brzdový systém | NABCO |
Dostupnost
| Průměr v mm | 16 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | FAG |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,9 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Nabco |
Dostupnost
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2006 |
| Konstrukční rok do | 09/2007 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96167964 |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Brzdový systém | NABCO |
Dostupnost