VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel - Hlavní válec od 8/1984 do 7/1992, 2383 ccm, 60 kW, 82 hp, D 24, limuzína
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 1 |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | APL |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 271308 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Brzdový systém | FAG |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Fag |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1989 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | hliník |
| pro číslo výrobce | KG190038.0.1 |
Dostupnost
| převodovka typ | M47 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | hliník |
| pro číslo výrobce | KG19094.1.5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1989 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,357 kg |
| Materiál | hliník |
| pro číslo výrobce | KG190038.0.1 |
Dostupnost
| převodovka typ | M47 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Materiál | hliník |
| pro číslo výrobce | KG19094.1.5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1990 |
| Průměr v mm | 19 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 1 |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 60 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1989 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Velikost závitu | 1x M12x1.0 |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | FAG |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 1 |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 60 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1989 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | hliník |
| pro číslo výrobce | KG190038.0.1 |
Dostupnost