FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Hlavní válec od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,0 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1998 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,141 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez nádrže |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,0 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | FHA |
| převodovka typ | B5S |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KG190094.0.1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KG190096.0.1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,255 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KG190096.0.1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | FHA |
| převodovka typ | B5S |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,194 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KG190094.0.1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1998 |
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| pro OE číslo | XS617A543AB |
| Průměr v mm | 19 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | plug-in connect.sys. |
| Materiál | Plast |
Dostupnost