MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Hlavní válec od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | L200 |
|---|---|
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Velikost závitu | 1x M10x1.0 |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | NABCO |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Strakar |
|---|---|
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
| Velikost závitu | 1x M10x1.0 |
| Materiál | hliník |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Vnitřní závit [mm] | 8,8 mm |
|---|---|
| Počet závitů | 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,646 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádržkou brzdové kapaliny |
Dostupnost
| pro OE číslo | MB012161 |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Brzdový systém | NABCO |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,9 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Nabco |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
| Typ vozidla | Strakar |
| Omezení výrobce | NABCO |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1999 |
|---|---|
| Typ vozidla | Strakar |
| Omezení výrobce | NABCO |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| Průměr v palcích | 5/8 palec |
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Materiál | hliník |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 15,9 mm |
| Velikost závitu | 10 X 1 |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
|---|---|
| Průměr v mm | 15,8 mm |
Dostupnost
| Vnitřní závit [mm] | 8,8 mm |
|---|---|
| Počet závitů | 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| Velikost závitu | 10 X 1 |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 15,9 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,9 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Připojení vlevo |
Dostupnost