NISSAN JUKE (F15) 1.2 DIG-T - hnací hřídel od 5/2014 do 12/2019, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, HRA2DDT, SUV
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 695 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 942 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 693 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 87 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 939 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 87 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | M6 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 692 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr 1 [mm] | 87 mm |
| Průměr 2 [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | M6 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 940 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr 1 [mm] | 87 mm |
| Průměr 2 [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 690 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 87 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 940 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 87 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 38,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 693 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 944 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 695 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 942 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost