PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 BlueHDi 120 - hnací hřídel od 7/2014 do 4/2018, 1560 ccm, 88 kW, 120 hp, BHZ (DV6FC), SUV
| převodovka typ | AL4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 761 mm |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58,5 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 624 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 624 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Průměr 2 [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 880 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr 1 [mm] | 85,9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 80,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 990 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58,4 mm |
| specifikace | Extended Length |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 657 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58,4 mm |
| specifikace | Extended Length |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 74,2 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 618 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Délka 2 [mm] | 657 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 74,2 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 955,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Délka 2 [mm] | 990 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 626 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 880 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 624 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Průměr 2 [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 880 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr 1 [mm] | 85,9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 80,3 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 624 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 880 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 618 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Délka 2 [mm] | 657 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 74,2 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 955,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Délka 2 [mm] | 990 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 623 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 883 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 624 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Délka 2 [mm] | 53 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 80,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 863 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Délka 2 [mm] | 277 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost