SUZUKI VITARA (LY) 1.6 DDiS (APK 416D) - hnací hřídel od 2/2015, 1598 ccm, 88 kW, 120 hp, D16AA, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 638 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 618 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
Dostupnost