FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi - hnací hřídel od 3/2015 do 6/2019, 1997 ccm, 125 kW, 170 hp, T8DE, T8DF, velkoprostorová limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,255 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 19 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MPS6 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| převodovka typ | MPS6 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 965 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 92 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MPS6 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| převodovka typ | MPS6 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 624 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 965 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 623 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
Dostupnost
| Převodovka číslo | MPS6 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 626 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| Průměr 1 [mm] | 91 mm |
| Průměr 2 [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | MPS6 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 968 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| Průměr 1 [mm] | 91 mm |
| Průměr 2 [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 968 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| Průměr 1 [mm] | 91 mm |
| Průměr 2 [mm] | 88 mm |
Dostupnost