AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TDI e-tron quattro - hnací hřídel od 8/2015 do 12/2019, 2967 ccm, 275 kW, 374 hp, CVZA, SUV
| Typ převodovky | 8-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 673,0 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 42 |
| Číslo technické informace | VL |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 673 mm |
| vnitřní ozubení,strana kola | 42 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 8-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 493 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 42 |
Dostupnost