TOYOTA DYNA 100 valník/podvozek (LY1_, YY1_) 2.4 D (LY100_, LY100R) - hnací hřídel od 5/1995 do 7/2001, 2446 ccm, 54 kW, 73 hp, 2L, valník/podvozek
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8,9 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,0 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 39 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74,0 mm |
Dostupnost