CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115 4x4 - hnací hřídel od 2/2012, 1560 ccm, 84 kW, 114 hp, 9HR (DV6C), velkoprostorová limuzína
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 928 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 625 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 923 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 625 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 615 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 940 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 923 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 625 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 615 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 940 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 80 mm |
Dostupnost