SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.7 pohon na 4 kola (JB627, TD94V) - hnací hřídel od 1/2007 do 12/2008, 2737 ccm, 136 kW, 185 hp, H 27 A, uzavřený terénní vůz
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 38,25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní hřídel převodovky |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10,65 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54,2 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62,0 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 11,2 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 39 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,3 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62,0 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 27101-66J01 |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost