CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 120 (2CBHZH) - hnací hřídel od 7/2017 do 5/2018, 1560 ccm, 88 kW, 120 hp, BHZ (DV6FC), SUV
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 893,0 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58,50 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 644 mm |
| Délka [mm] | 644,0 mm |
| Délka [mm] | 646 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58,50 mm |
| Průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Průměr 2 [mm] | 80 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 644,0 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58,50 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 644 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 902 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | M6 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 646 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Průměr 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | M6 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 902 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Průměr 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| převodovka typ | MC |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost