MAZDA CX-5 (KF) 2.5 - hnací hřídel od 5/2017, 2488 ccm, 143 kW, 194 hp, PYZ8, PYZC, SUV
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1030 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 31 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 31 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 31 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1029 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 31 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost