ROVER COUPE 1.8 16 V - hnací hřídel od 3/1996 do 11/1999, 1795 ccm, 107 kW, 145 hp, 18 K4K, kupé
| převodovka typ | CVT |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 887 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 43 |
Dostupnost
| převodovka typ | CVT |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 43 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 887 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 23 |
| počet zubů, ABS kroužek | 43 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 23 |
| počet zubů, ABS kroužek | 43 |
Dostupnost