AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 30 TFSI Mild Hybrid - hnací hřídel od 6/2020, 999 ccm, 81 kW, 110 hp, DLAA, limuzína
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 6 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 486 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
Dostupnost