CITROËN JUMPER II Krabice ë-JUMPER - hnací hřídel od 7/2021 do 10/2023, ccm, 100 kW, 136 hp, A3H256B42G000, Krabice
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1199 mm |
| Velikost závitu | M33x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 31 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 71,5 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 114 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 826 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| druh kloubu | tripodový kloub |
Dostupnost