MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t valník/podvozek (B907) 519 CDI pohon na 4 kola (907.153, 907.155, 907.253,... - hnací hřídel od 10/2021, 1950 ccm, 140 kW, 190 hp, OM 654.920, valník/podvozek
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| průměr náboje kola [mm] | 174,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| průměr náboje kola [mm] | 174,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 108 mm |
| Délka [mm] | 690 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 6 -díra |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| počet zubů, ABS kroužek | 96 |
| průměr náboje kola [mm] | 174,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| průměr náboje kola [mm] | 174,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| průměr náboje kola [mm] | 174,7 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 586 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 840 mm |
| Délka [mm] | 886 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 29 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Celková délka [mm] | 883 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 7210038 |
Dostupnost