VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 1.9 D - hnací hřídel od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, 1Y, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 773,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80,5 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-V-526500 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 539 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80,5 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 774 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 81 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 81 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-V-526500 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 538 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 773 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 539,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 760 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 774 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 774 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 773,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80,5 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-V-526500 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 539 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80,5 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 538 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 81 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 773 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 81 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | 49-0923 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 774 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 539 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 773 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost