VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro - hnací hřídel od 8/1988 do 12/1991, 1781 ccm, 118 kW, 160 hp, 1H, PG, Šikmá zadní část
| Kód motoru | 1H |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Průměr díry [mm] | 8,3 mm |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | PG |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 768 mm |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 86 mm |
| Kruhový vývrt O 2 [mm] | 8,3 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90,9 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 99,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 774 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 532 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 769 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4140 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 763,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 8,2 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 769 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 769 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4140 |
|---|---|
| Kód motoru | PG |
| Výška [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 774 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 532 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 769 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 769 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 774 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 769 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 53 mm |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,66 kg |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost