MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074) - hnací hřídel od 11/2011 do 2/2015, 5461 ccm, 410 kW, 558 hp, M 157.982, SUV
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1017 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| Číslo technické informace | Eight balls |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 672 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 846 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 840 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 102 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 672 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost