MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - hnací hřídel od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| pro OE číslo | GD55-25-50XC |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 7,502 kg |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 29 |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 97 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 555 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 92 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 91 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | ADM58951 |
Dostupnost
| pro OE číslo | GD55-25-60XB |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 7,836 kg |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nápravovým kloboučkem |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 97 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 610 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 92 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 92 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | ADM58950 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,836 kg |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nápravovým kloboučkem |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 97 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 610 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 92,3 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 92,3 mm |
| párová čísla výrobku | 183832 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,502 kg |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 29 |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 97 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 555 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 92,3 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 91,1 mm |
| párová čísla výrobku | 183825 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 31 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 65 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 611,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 65 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 785 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 31 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 96 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 29 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 96 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | GG3P501138- |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 399 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr 1 [mm] | 91 mm |
| Průměr 2 [mm] | 91 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 29 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr 1 [mm] | 91 mm |
| Průměr 2 [mm] | 91 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 96 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 31 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 29 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 96 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56,0 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62,0 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 8,9 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56,0 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 42,25 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 56,4 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 5,8 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 8,8 mm |
Dostupnost