SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - hnací hřídel od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 615 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 33 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 615 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 33 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 613 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 33 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | Y3058455 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | Y3058456 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 613 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 33 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | s ABS kroužkem |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
| Průměr 1 [mm] | 99 mm |
| Průměr 2 [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 86 mm |
Dostupnost