VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI - hnací hřídel od 5/2005 do 5/2007, 1968 ccm, 96 kW, 131 hp, BEE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 491 mm |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 110 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 110,5 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 488 mm |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 10,2 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,20 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16X1,5F |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,50 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108,0 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 488 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 795 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Speciální vozidlo | auto autoškoly |
| Délka [mm] | 492 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,3 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 100 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 491 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 40 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 792 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 40 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 793 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 78 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 491 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 491 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 33 mm |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 491 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| Číslo technické informace | Non-Original design |
| párová čísla výrobku | StubShaft261214 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Speciální vozidlo | auto autoškoly |
| Délka [mm] | 486 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 792 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| Číslo technické informace | Non-Original design |
| Číslo technické informace | solid shaft |
| párová čísla výrobku | StubShaft261214 |
| párová čísla výrobku | StubShaft261237 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Speciální vozidlo | auto autoškoly |
| pro OE číslo | 1K0407272EN |
| Délka [mm] | 794 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Číslo technické informace | OE Line |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Speciální vozidlo | auto autoškoly |
| Délka [mm] | 793 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| Číslo technické informace | Non-Original design |
| párová čísla výrobku | StubShaft261237 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Typ vozidla | 5M1 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro OE číslo | 16D407272C |
| Délka [mm] | 795 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Číslo technické informace | Original design |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 488 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 795 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Speciální vozidlo | auto autoškoly |
| Délka [mm] | 492 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Speciální vozidlo | auto autoškoly |
| Délka [mm] | 794 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost