VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - hnací hřídel od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Výška [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 23,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| Výška [mm] | 4 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 792 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost