FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXC1B) - hnací hřídel od 4/2007 do 12/2014, 1910 ccm, 110 kW, 150 hp, 937 A5.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 931 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 628 mm |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 90,9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 929 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 90,9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 931 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2008 |
|---|---|
| Výška [mm] | 6 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 90,9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 929 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 90,9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 929 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 629 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 91 mm |
| Průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 91 mm |
| Průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 937 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 92 mm |
| Průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 634 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 92 mm |
| Průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 91 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 86 mm |
Dostupnost