VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - hnací hřídel od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 518 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,5 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 64 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 104 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 106 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 522 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr 2 [mm] | 122 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 724 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr 2 [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 724 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| diferenciál | bez uzávěrky diferenciálu |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,40 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 64 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 108 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 518 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,5 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 64 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 104 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 106 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| diferenciál | bez uzávěrky diferenciálu |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,40 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 64 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 108 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 732 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 64 mm |
| specifikace | Compressed Length |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 101,5 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 115,6 mm |
Dostupnost
| diferenciál | bez uzávěrky diferenciálu |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 732 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 100 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| diferenciál | s uzávěrkou diferenciálu |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 737 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 108 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 523 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MT/AT |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 724 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 64,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 737 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Automatická převodovka s manuálním řazením |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 737 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 730 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 108 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 520 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 103 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 122 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 736 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Průměr 1 [mm] | 108 mm |
| Průměr 2 [mm] | 116 mm |
Dostupnost