FIAT REGATA (138_) 60 Diesel 1.7 - hnací hřídel od 9/1983 do 12/1986, 1714 ccm, 43 kW, 58 hp, 138 B6.000, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 558 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 927 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 558 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 927 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 558 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 557 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 804,5 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr 2 [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 558 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32,00 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32,00 mm |
Dostupnost