FIAT UNO (146_, 158_) 45 1.0 (146A.ED) - hnací hřídel od 6/1986 do 12/1993, 999 ccm, 32 kW, 44 hp, 156 A2.048, 156 A2.100, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| Průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| Průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 32 mm |
Dostupnost