VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI - hnací hřídel od 5/2013 do 8/2020, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CRLD, CRVA, CYKB, DCYB, DEJB, DFGB, kombi
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 814 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2019 |
|---|---|
| Kód motoru | CYKB |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 813 mm |
| Průměr díry [mm] | 8,5 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | CRLD |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 486,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,5 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | CRLD |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 794,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,5 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 94 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 491 mm |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 110 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 110,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 957 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 521 mm |
| Průměr díry [mm] | 8,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 813 mm |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 8,20 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34423 |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 474 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,2 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Země původu výrobce vozidla | Evropa |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 100 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 792 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 40 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 519 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 491 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr 2 [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27965 |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 19,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Materiál | termoplastický polyester-elastometr |
| Vnější průměr [mm] | 88,35 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 491 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 33 mm |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 755 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 521 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 29 mm |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 760 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 557 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 558 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
Dostupnost