FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) - hnací hřídel od 7/1991 do 7/1999, 899 ccm, 29 kW, 40 hp, 1170 A1.000, 1170 A1.046, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 71 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 795 mm |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 71 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 534 mm |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 46 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 72 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 795 mm |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 46 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 72 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 71 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 795 mm |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 71 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 19 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 796 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 19 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 796 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 46,6 mm |
| specifikace | Compressed Length |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 532 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 46,6 mm |
| specifikace | Compressed Length |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 534 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 70,0 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 796 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 70,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 72 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 796 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 72 mm |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 534 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 46,8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 19 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 796 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 19 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
Dostupnost