CITROËN JUMPER I Krabice (230L) 2.5 DT 4x4 - hnací hřídel od 10/1996 do 8/1997, 2446 ccm, 76 kW, 103 hp, THZ (DJ5T), Krabice
| převodovka typ | MG |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Délka [mm] | 1083 mm |
| Velikost závitu | M33x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 122 mm |
| Délka 2 [mm] | 377 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 112 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 97 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1085 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Délka [mm] | 762 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 771 mm |
| Velikost závitu | M28x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 63 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 54 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 104 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 96,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1085 mm |
| Velikost závitu | M33x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 54 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 119 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 112,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1079 mm |
| Velikost závitu | M28x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 63 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 54 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 104 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 762 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 11 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1085 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 11 |
Dostupnost
| převodovka typ | ME5T |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 756 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Průměr 2 [mm] | 89 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | ME5T |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1077 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Průměr 2 [mm] | 89 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5235557 |
|---|---|
| převodovka typ | MG5T |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 762 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 115 mm |
| Průměr 2 [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5235557 |
|---|---|
| převodovka typ | MG5T |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1084 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 115 mm |
| Průměr 2 [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5235558 |
|---|---|
| převodovka typ | MG5T |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 762 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 115 mm |
| Průměr 2 [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5235558 |
|---|---|
| převodovka typ | MG5T |
| montovaná strana | pravá |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1084 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 115 mm |
| Průměr 2 [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1085,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Délka 2 [mm] | 1126 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 112,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 103,5 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | ME5T |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 756 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Průměr 2 [mm] | 89 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | ME5T |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1077 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Průměr 2 [mm] | 89 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5235557 |
|---|---|
| převodovka typ | MG5T |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 762 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 115 mm |
| Průměr 2 [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5235557 |
|---|---|
| převodovka typ | MG5T |
| montovaná strana | pravá |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1084 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 115 mm |
| Průměr 2 [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5235558 |
|---|---|
| převodovka typ | MG5T |
| montovaná strana | levá |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 762 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 35 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 41 |
| počet zubů, ABS kroužek | 54 |
| Průměr 1 [mm] | 115 mm |
| Průměr 2 [mm] | 104 mm |
Dostupnost