ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXA1B) - hnací hřídel od 8/2008 do 6/2011, 1368 ccm, 114 kW, 155 hp, 199 A8.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 492 mm |
| Velikost závitu | M24x1 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 33 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| verze | 6 balls |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 588 mm |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 953 mm |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Délka [mm] | 489 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| verze | Jointwith8balls |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 585 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 587 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 953 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 644 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 890 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 588 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 953 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 644 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 890 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 80 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | BVM6 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 578 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 87 mm |
| Průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | BVM6 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 946 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 87 mm |
Dostupnost