SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS 4x4 (RW420D) - hnací hřídel od 7/2009, 1956 ccm, 99 kW, 135 hp, D20AA, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54,0 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 602 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 35 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 636 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost