CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 (SC8HZC, SC8HR0, SC8HP4) - hnací hřídel od 11/2009 do 9/2016, 1398 ccm, 50 kW, 68 hp, 8HP (DV4C), 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD), Šikmá zadní část
| převodovka typ | MA Diff 77 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 635 mm |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,7 mm |
| Délka 2 [mm] | 58 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MA Diff 68 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,7 mm |
| Délka 2 [mm] | 65 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 858 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 65 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 96 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 868 mm |
| Délka [mm] | 884 mm |
| Velikost závitu | M20x1 |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| verze | 6 balls |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 75 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 75,5 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | DV4TD |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 647 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2011 |
| Kód motoru | DV4TD |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 868 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2011 |
| Kód motoru | DV4TD |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 655 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
Dostupnost
| Kód motoru | DV4TD |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 858 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23773 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 11269 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,006 kg |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 835 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79,1 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 74,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,932 kg |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se závlačkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 876 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 83,1 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,458 kg |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se závlačkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 618 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 74,2 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23773 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 12775 |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,772 kg |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| min.délka [mm] | 855 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79,4 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 75,5 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | Pilote |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 840 mm |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,8 mm |
| Délka 2 [mm] | 93,5 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 76,4 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 71,8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23773 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 642 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23773 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | Pilote |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 643 mm |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,6 mm |
| Délka 2 [mm] | 65,4 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79,4 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 71,8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23773 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 642 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23773 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| převodovka typ | MA77 |
| Délka [mm] | 656 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 871 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
Dostupnost