FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 Turbo D - hnací hřídel od 12/1995 do 2/1999, 1753 ccm, 51 kW, 70 hp, RVA, kombi
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,255 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| převodovka typ | MTX |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 598 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| počet zubů, ABS kroužek | 56 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 595 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
Dostupnost
| převodovka typ | MTX75 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 598 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| převodovka typ | MTX75 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 823 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| převodovka typ | MTX75 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 83 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 906 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56,5 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 596 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56,5 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MTX75 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 598 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Celková délka [mm] | 598 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| převodovka typ | MTX75 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 823 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Celková délka [mm] | 823 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| převodovka typ | MTX75 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Celková délka [mm] | 905 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 596 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 594 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 816,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 908 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 598 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 907 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 84 mm |
Dostupnost