TOYOTA COROLLA kombi (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_, AE103) - hnací hřídel od 9/1995 do 4/1997, 1762 ccm, 81 kW, 110 hp, 7A-FE, kombi
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58,0 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63,0 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 16,7 mm |
Dostupnost